Hírek

2015. Március 30. 11:09, hétfő | Sport
Forrás: MTI

Rudolf Tamás és Makai Viktória a 100 kilométeres futó ob győztese

Rudolf Tamás és Makai Viktória ultrafutó nyerte meg a hétvégén rendezett 100 kilométeres országos bajnokságot.

A Magyar Atlétikai Szövetség (MASZ) hétfői tájékoztatása szerint az indulók Kisbér és Bakonysárkány között egy 16,67 kilométer hosszú körpályán futottak összesen hat kört.
Rudolf 7:18:50 óra alatt teljesítette a távot, s közel 35 perccel előzte meg az ezüstérmes Steib Pétert (7:53:01 óra), míg a harmadik Kreidl Csabánál (8:11:22 óra) majdnem egy órával volt gyorsabb.
Makai Viktória 9:09:36 órás eredménnyel lett magyar bajnok, a második helyen Bosznay Diána (9:45:00 óra) ért célba.

Ezek érdekelhetnek még

2024. Április 16. 10:14, kedd | Sport

Bronzérem az Euro Trophy-n

Beszélgetés a nem kicsit boldog Szabó Bende gokartversenyzővel az Euro Trophy után.

2024. Április 13. 06:00, szombat | Sport

Sós Csaba: Milák egyedi utat jár, de jóval előrébb tart, mint amire számítani lehetett

A szövetségi kapitány szerint Milák Kristóf egyedi utat jár be, és az úszók pénteken zárult országos bajnokságán jobban teljesített, mint amire ő számított.

Cseh vezetés a prológ után, László Martinék másodikok

Női kézilabda olimpiai selejtező - Magyarország-Svédország 28-25

A magyar női kézilabda-válogatott 28-25-re legyőzte Svédországot a debreceni olimpiai selejtezőtorna pénteki, második fordulójában, így csak akkor nem szerez kvótát, ha vasárnap öt vagy több góllal kikap Japántól.