Hírek
2011. Július 26. 14:33, kedd |
Kék hírek
Forrás: HírTV
A helyszínen életét vesztette a nő
A helyszínen életét vesztette az a nő, aki elektromos kerékpárjával egy motorkerékpárnak ütközött a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Nyírjákónál.
A baleset hétfőn kora délután történt a község határában, a 4105-ös úton. A villanybiciklivel közlekedő asszony egy mellékútról hajtott ki az arra tartó motorkerékpáros elé. Az ütközés során a középkorú nő olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette. A motoros is megsérült a balesetben, állapotáról egyelőre nincs pontos információ. A baleset körülményeit a rendőrség vizsgálja. (lm)
HavariaPress
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 29. 07:31, szerda | Kék hírek
Halottak napja - A rendőrség idén is jelen lesz a temetők környékén
A rendőrség idén is jelen lesz a temetők környékén, hogy a mindenszentek és a halottak napja méltóságteljesen, nyugalomban teljen - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) Kommunikációs Szolgálata kedden a rendőrség honlapj
2025. Október 20. 08:01, hétfő | Kék hírek
Adathalász csalók próbálják megtéveszteni az MVM ügyfeleit
Az utóbbi időszakban az MVM Next ügyfelei egyre gyakrabban találkozhattak adathalász kísérletekkel, a társaság kéri ügyfeleit, hogy fokozott figyelemmel járjanak el minden gyanús megkeresés esetén.
2025. Október 19. 09:00, vasárnap | Kék hírek
NNI: online kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy nagyszabású akció keretében
Az online térben is működő nemzetközi kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy egyedülálló akció keretében
2025. Október 13. 07:48, hétfő | Kék hírek
BRFK: milliókat csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek hazudó férfi egy kétségbeesett anyától
Mintegy 20 millió forintot csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek kiadó 53 éves férfi egy kétségbeesett anyától, a bűncselekményt kihallgatáson beismerő B. Gábort letartóztatták - közölte a a Budapesti Rendőr-főkapitányság.
