Hírek
2022. Január 21. 10:48, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok/tenyek.hu
Autójában hurcolta a holttestet - VIDEÓ
Újabb megdöbbentő részletek derültek ki arról a brutális gyilkosról, aki Kisvárdánál egy prostituáltat megölt, egy butik eladóját pedig majdnem halálra szurkálta Nyíregyházán.
A férfi ugyanis a gyilkosság után napokig az autójában hurcolta a holttestet, miközben egy másik prostituálttal szeretkezett a kocsiban. Az eladót pedig, amikor a késsel szurkálta, egy tanú azt látta: furcsa, eszelős mosoly volt rajta, mintha élvezné, hogy öl. A kegyetlen gyilkost most ítélték el, élete végéig rács mögött marad.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 05. 10:00, péntek | Belföld
Azbesztszennyezés - Két területet zár le a GYSEV Szombathelyen a veszélyes anyagot tartalmazó kőzúzalék miatt
Azbesztszennyezés miatt két területet zár le a GYSEV Zrt. Szombathely térségében - közölte a vasúttársaság az MTI- vel csütörtökön.
2026. Június 05. 09:00, péntek | Belföld
GKI: mintegy negyedmillió vállalkozás térhet át a kata adózásra jövőre
Mintegy 300-350 ezer vállalkozót érinthet a kisadózó vállalkozások tételes adójának (kata) 2027-re tervezett kibővítése, a GKI Gazdaságkutató Zrt. azzal számol, hogy 250-270 ezer kisadózó térhet át az adózási formára.
