Hírek
2022. Március 06. 08:39, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Családi tragédia történt Hajdúhadházon, meghalt egy nő és egy férfi

A Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság büntetőeljárás keretében vizsgálja az eset körülményeit.
A rendelkezésre álló adatok alapján szombaton 18 óra körül egy 48 éves férfi hajdúhadházi otthonukban bántalmazta, és egy késsel megszúrta élettársát. A 42 éves nő olyan súlyosan megsérült, hogy életét a mentőszolgálat munkatársai már nem tudták megmenteni. A férfi házuk közelében önkezével vetett véget életének – közölte a rendőrség.
A Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság halált okozó testi sértés bűntett gyanúja miatt indított büntetőeljárásban vizsgálja a tragédia körülményeit.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 16. 07:15, hétfő | Belföld
A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar, majd visszatér a napos, száraz idő
A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar és erős szél, majd visszatér a jellemzően napos, száraz idő - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
2025. Június 16. 07:13, hétfő | Belföld
A közel-keleti háború kapcsán is Brüsszel hülyeségeiről beszélt Orbán Viktor
A közel-keleti háború teljesen új helyzetet teremtett, mi pedig nem hagyjuk, hogy az újabb brüsszeli hülyeség árát ismét velünk fizettessék meg.