Hírek
2011. Október 04. 07:17, kedd |
Belföld
Forrás: OrintPress
Csökken a benzin ára, de a maximum továbbra is 400 forint felett marad
Öt forinttal csökken a benzin ára a hazai töltőállomásokon szerdától, míg a gázolajé változatlan marad - értesült piaci forrásokból a holtankoljak.hu.
A mostani csökkentéssel a benzin átlagos ára 390 forintra csökken, míg a gázolajé 386 forint marad. A bioetanol 306 forintos átlagos áron tankolható ma, autógázt 220 forintos átlagáron tankolhatunk. A töltőállomások árai között akár 40 forintos árkülönbséget tapasztalhatnak az autósok a benzinár esetében, míg a legolcsóbb és legdrágább gázolajár között országosan 40 forintnál is nagyobb különbség lehet. Az áfa tervezett emelése januártól legalább 6-6 forintos további emelést okoz majd mindegyik üzemanyag árában, azonban már novembertől legalább 16 forintos áremelésre számíthatunk a gázolaj jövedéki adójának emelése miatt a dízelüzemanyag árában. A múlt héten nem nőtt a benzin, ám 4 forinttal emelkedett a gázolaj ára.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld
Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket
- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.
2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter végre megszólalt a Benes-dekrétumok ügyében
Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.
2026. Január 31. 10:40, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: az Audi győri gyára folyamatosan növeli a termelését
Az Audi győri gyára nagyon sikeres, folyamatosan növeli a termelését, és idén új elektromos motortípus gyártását is megkezdik - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a tárca közlése szerint pénteken Budapesten.
2026. Január 30. 07:05, péntek | Belföld
Lantos Csaba: minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben
Minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben, aki valamilyen vezetéken kapja az energiát - közölte Lantos Csaba energiaügyi miniszter csütörtökön a Kormányinfón.
