Hírek
2017. Szeptember 01. 10:58, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Egy kutya állította le a 3-as metrót a fővárosban
Pótlóbuszok járnak a 3-as metró helyett a Lehel tér és Nagyvárad tér közötti szakaszon, mert péntek délelőtt az alagútba szaladt egy kutya - tájékoztatta a BKK fődiszpécsere az MTI-t.
A pótlás eredetileg a Deák tér és Újpest-Központ megállók között indult el, de a kutya mozgásának megfelelően módosítani kellett - mondta a szakember.
Az eb az Árpád hídi metrómegállóban szakadt el gazdájától - tette hozzá Bakó Pál.
Az elszabadult kutyát állatvédők, kutyás rendőrök próbálják kihozni a metróalagútból. Amint sikerül befogni, újraindul a metróközlekedés a 3-a metró teljes útvonalán - mondta a BKK fődiszpécsere.
FRISSÍTÉS
Sikerült befogni az alagútba tévedt kutyát az Árpád hídi metrómegállónál, így újra teljes szakaszon jár a 3-as metró - tájékoztatta a BKK fődiszpécsere pénteken délelőtt az MTI-t.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 10. 16:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor a gazdaszervezetek és a fuvarozók képviselőivel egyeztetett
2026. Március 10. 13:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: ismét bekérették a magyar nagykövetet az ukrán külügyminisztériumba
2026. Március 10. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány
A benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány, az intézkedés éjféltől lép életbe - jelentette be Orbán Viktor hétfőn a Facebookon.
2026. Március 09. 15:00, hétfő | Belföld
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli - közölte vasárnap Andrij Szibiha ukrán külügyminiszter az X-en.
