Városlista
2025. július 25, péntek - Kristóf, Jakab

Hírek

2017. Április 27. 05:00, csütörtök | Sport
Forrás: mti

Egyelőre csak tíz klub kapott NB I-es licencet

Egyelőre csak tíz klub kapott NB I-es licencet a következő szezonra a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) illetékes testületének döntése értelmében.

Az MLSZ honlapjának szerdai beszámolója szerint az elsőfokú licencadó bizottság keddi határozata alapján nemzetközi (UEFA) és NB I-es klublicencet kapott a Diósgyőr, a Debrecen, a Videoton, a Ferencváros és a Budapest Honvéd. NB I-es licencet a Balmazújváros, a Békéscsaba, a Paks, a Puskás Akadémia FC és a Soroksár SC.

A további benyújtott licenckérelmek elbírálása folyamatban van, a bizottság ezekről várhatóan május 9-én dönt. Az elsőfokú licencadó bizottság döntése ellen a kézhezvételtől számított nyolc napon belül lehet fellebbezést benyújtani.

Címkék: foci, klub, labdarúgás, licenc, mlsz, NBI

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 25. 07:49, péntek | Sport

KL-selejtező - Egygólos előnyben a Paks

A Paksi FC hazai pályán 1-0-ra legyőzte csütörtökön a szlovén NK Maribort a labdarúgó Konferencia-liga-selejtező második fordulójának első mérkőzésén.

2025. Július 25. 07:43, péntek | Sport

Vizes vb - Ezüstérmes a férfi vízilabda-válogatott

A magyar férfi vízilabda-válogatott ezüstérmes lett a szingapúri világbajnokságon, amelynek csütörtöki döntőjében 15-13-as vereséget szenvedett az Európa-bajnok spanyol csapattól.

2025. Július 24. 16:03, csütörtök | Sport

Vida Beni: Abszolút győzelem!

Beni élménybeszámolója a Pannónia Ring-i Histo Cup versenyről, amit megnyert!

2025. Július 24. 07:26, csütörtök | Sport

Ezüstérmes a női vízilabda-válogatott

A magyar női vízilabda-válogatott ezüstérmes lett a szingapúri világbajnokságon, amelynek szerdai döntőjében 12-9-es vereséget szenvedett a görög csapattól.