Hírek
2011. Szeptember 06. 07:37, kedd |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Egyszer csak megállt a 25 éves fiatal szíve

Nem tudták újraéleszteni azt a fiatal férfit, aki fürdőzés közben lett rosszul egy Győrhöz közeli tóban. A rendőrség vizsgálja a haláleset körülményeit - értesült a HavariaPress.
A 25 éves férfi szombaton vesztette életét a Győr közelében, egy autópálya mellett található Rózsa-tóban. A férfi ismerősével együtt ment a vízbe, ahol elvesztette eszméletét. A fürdőzők húzták partra az eszméletlen embert, s a mentők megérkezéséig megkezdték újraélesztését. A fiatal férfin azonban már nem lehetett segíteni, a mentősöknek sem sikerült újraéleszteniük. Az elsődleges orvosi vizsgálat alapján az áldozat szívelégtelenség miatt vesztette életét. A rendőrség közigazgatási eljárásban vizsgálja a haláleset körülményeit, bűncselekmény gyanúja nem merült fel. (jv)
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 16. 07:45, kedd | Kék hírek
Választási csalás - Hirtelen több választópolgár lett a zala megyei faluban
Tömeges betelepülés miatt meg kell ismételni a Magyarföldön szeptember 7-én tartott időközi önkormányzati választást, a törvénysértés miatt a rendőrségnek is átadják az iratokat
2025. Szeptember 13. 09:28, szombat | Kék hírek
A vezetés közbeni telefonhasználatot ellenőrzi a rendőrség az utakon
Keddtől országos közlekedésbiztonsági ellenőrzést tartanak Magyarország közútjain, a rendőrök elsősorban a vezetés közbeni telefonhasználatot figyelik