Hírek
2021. Augusztus 14. 18:03, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Erőszakkal raboltak ki fiatalok egy idős férfit
Az ózdi rendőrök egy órán belül elfogták azt a két fiatalkorút, akik a megalapozott gyanú szerint erőszakkal vették el egy utcán sétáló idős férfi pénzét.
Az Ózdi Rendőrkapitányság rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást egy 16 éves és egy 17 éves helyi fiúval szemben – közölte a rendőrség.
A megalapozott gyanú szerint a két elkövető egy 82 éves férfitől vette el erőszakkal a pénzét.
A járőrök lakossági jelzés alapján jelentek meg - 2021. augusztus 12-én a délutáni órákban – az Ózd, Vasvár úton, mivel a bejelentő elmondása szerint látta, hogy egy idős embert megtámadt egy férfi, akinek társa is volt.
A rendőrök azonnal a helyszínre mentek és a megadott személyleírás alapján – a közterületi szolgálatot ellátó járőrök és körzeti megbízottak – egy órán belül elfogták a két fiatalt, akiket a rendőrkapitányságra előállítottak.
A nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki a két fiút, - akik elismerték a bűncselekmény elkövetését – majd őrizetbe vették őket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 08. 14:00, szerda | Belföld
Az érdekelt gazdasági szereplők javaslatot készítettek a külföldiek foglalkoztatásának szabályozására
2026. Július 08. 11:00, szerda | Belföld
Élelmiszerárak és a forint árfolyama tartja kordában az inflációt
2026. Július 08. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: Stop önkény
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke arra hívott fel mindenkit, hogy vegyen részt a pártja által \"az önkényuralom ellen\" meghirdetett csütörtöki budapesti tüntetésen.
2026. Július 08. 07:31, szerda | Belföld
A Tanú című filmmel elindult az átmeneti adás az M1-en kedd este
Szimbolikus időpontban, 19:56-kor elindult az átmeneti adás az M1 csatornán Bacsó Péter A tanú című filmjével - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája kedd este az MTI-vel.
