Hírek
2018. Március 24. 13:01, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Fegyvereket foglaltak le a rendőrök két szentegáti ingatlanban

Több fegyvert foglaltak le a rendőrök két szentegáti házban - közölte szombaton a rendőrség a honlapján.
A közlemény szerint a rendőrség felkérésére a Terrorelhárítási Központ műveleti egysége még pénteken elfogott egy 47 éves helyi férfit és egy szintén helyi, 31 éves nőt az említett Baranya megyei településen.
A házkutatások során egy távcsöves puskát, hangtompítót, több kézifegyvert vagy annak utánzatát, valamint lőszereket foglaltak le, amelyekre tulajdonosaik engedéllyel nem rendelkeztek.
A gyanúsítottak - akik beismerő vallomást tettek - ellen a Szigetvári Rendőrkapitányság lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását
A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter telefonon beszélt Szergej Lavrovval
Az amerikai külügyminiszter-helyettes után, tegnap este Szergej Lavrov orosz kollégámmal is - aki személyesen volt jelen az alaszkai csúcstalálkozón - váltottam pár szót telefonon - írta a külgazdasági és külügyminiszter a Facebook-oldal
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő
Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld
Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ
A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.