Hírek
2017. Március 19. 08:39, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Holttestet találtak egy leégett szegedi épületben a tűzoltók
Holttestet találtak egy leégett szegedi épületben a tűzoltók vasárnap reggel - közölte honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.
A közlemény szerint tűz ütött ki egy családi ház húsz négyzetméteres melléképületének egyik helyiségében a Kátay utcában.
Az épület tetőszerkezete is lángra kapott, az egységek két vízsugárral oltották el a lángokat.
A városi hivatásos tűzoltók a felderítés közben egy holttestet találtak az épületben - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 01. 08:56, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Győrben létrejön a hatodik Konfuciusz Intézet Magyarországon
Budapest, Debrecen, Miskolc, Pécs és Szeged után a győri Széchenyi István Egyetemen létrejön immár a hatodik Konfuciusz Intézet is Magyarországon, ami újabb lendületet ad a magyar-kínai együttműködésnek
2025. November 01. 08:55, szombat | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: sikeresen zárult az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlat
Sikeresen zárult a rendszerváltás óta szervezett legnagyobb katonai gyakorlat, az Adaptive Hussars 2025 - jelentette be a honvédelmi miniszter pénteken Budapesten, a gyakorlat zárórendezvényén.
2025. Október 31. 08:05, péntek | Belföld
Nagy Márton: a gazdasági növekedés az idei évben 0,5 és 1 százalék között alakul
2025. Október 31. 08:04, péntek | Belföld
Orbán Viktor: lesz 14. havi nyugdíj
Lesz 14. havi nyugdíj - jelentette be Orbán Viktor kormányfő csütörtök este a Facebook-oldalán.
