Városlista
2026. február 12, csütörtök - Lívia

Hírek

2019. Május 03. 17:50, péntek | Belföld
Forrás: mti

Kábelszakadás miatt lezárják az M1-es autópályát

Kábelszakadás miatt lezárják az M1-es autópályát

Lezárják az M1-es autópályát péntek este nyolc órától egy leszakadt légkábel helyreállítása miatt - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. az MTI-vel.

A korlátozás mindkét irány forgalmát érinti, várhatóan este nyolc órától a Budapest irányából érkezőket az 56-os jelű Tatabánya-Óváros csomópontban terelik majd le az 1-es útra. Visszatérni a pályára csak jóval később, Tatán keresztül, a 67-es jelű csomópontban lehet majd. Az ellenkező irányból érkezőket pedig a 61-es jelű Tatabánya-Centrum csomópontban letereli a város felé a rendőrség, visszatérni Tatabánya-Óvárosnál lehet majd.

A korlátozás várhatóan egy-két óráig tart. Ballagási rendezvények miatt az 1-es úton és Tatabánya közútjain is torlódások várhatók.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld

Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása

Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.

2026. Február 11. 12:00, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az EU-val ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik

Az Európai Unióval ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik, azonban az eddigi sikerek folytatásához a szuverén nemzeti oldal győzelmére van szükség az áprilisi választáson

2026. Február 11. 07:09, szerda | Belföld

Orbán Viktor: létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba

Létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba, ha Ukrajna tag lenne, az Európai Unió már háborúban lenne - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök kedden Szentendrén.