Hírek
2017. December 02. 13:18, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Lakástűzben életét vesztette egy ember Pilisszentivánon

Lakástűzben életét vesztette egy ember egy pilisszentiváni családi házban szombaton - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes-szóvivője szombaton az MTI-vel.
Kolozsi Péter elmondta, a tűzoltók kiérkezésekor a 80 négyzetméteres ház két helyisége teljes terjedelmében égett. A tűzhöz először a helyi, majd a fővárosi tűzoltók érkeztek ki, akik a lángok eloltása után megkezdték az épület átszellőztetését és átvizsgálását.
Az oltás közben a tűzoltók egy embert hoztak ki a házból, aki azonban életét vesztette.
A tűz okának vizsgálatát a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság végzi.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 04. 07:54, hétfő | Belföld
Zömében napos és egyre melegebb idő várható a héten
A hét elején még több helyen lehet felhős az idő, később aztán napos és egyre melegebb időre számíthatunk - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
2025. Augusztus 04. 07:53, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország legnagyobb autógyárát hozza létre a Mercedes
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a 40. Forma-1-es Magyar Nagydíj helyszínén bejelentette: Magyarország legnagyobb autógyárát hozza létre a Mercedes.
2025. Augusztus 03. 08:56, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: nem vállalom azt a felelősséget, hogy akár csak egyetlen fiatal is meghaljon Ukrajnáért
Azt a felelősséget, hogy akár csak egyetlen fiatal is meghaljon Ukrajnáért, nem szeretném vállalni, és nem is fogom – jelentette ki a miniszterelnök szombaton Esztergomban az MCC Feszten.
2025. Augusztus 03. 08:55, vasárnap | Belföld
Duna House: az Otthon Start program megmozgatja az ingatlan- és hitelpiacot is
A nyári hónapokra jellemző, visszafogottabb aktivitással telt a július a hazai ingatlanpiacon, az Otthon Start program hatása viszont gyorsan meglátszott az érdeklődések növekedésében - közölte a Duna House pénteken.