Hírek
2015. December 20. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Már százhúsz tonna élelmiszer összegyűlt az Adni öröm! akcióban
Három nap alatt százhúsz tonna tartós élelmiszer gyűlt össze a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Adni öröm! akciójában országszerte - mondta a szervezet kommunikációs vezetője szombat reggel az M1 aktuális csatornán.
Romhányi Tamás hozzátette: az akció még három napig folytatódik, addig várják országszerte 162 áruházban önkéntesek a vásárlókat, arra kérve őket, hogy vegyenek tartós élelmiszert - konzervet, tésztát, cukrot - a rászorulóknak.
Az összegyűjtött adományokból nagyjából négyezer forint értékű csomagokat készítenek, amelyeket hétfőtől osztanak szét rászorulóknak, hajléktalanoknak - mondta Romhányi Tamás.
Tavaly 262 tonna élelmiszer gyűlt össze a hasonló akcióban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 15. 07:28, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter minden eddiginél durvább választási beavatkozástól tart Brüsszel részéről
A frissen kiszivárgott iratok is tanúsítják, hogy Brüsszelből minden egyes magyarországi választásba beavatkoznak, most pedig minden eddiginél durvább beavatkozás várható
2026. Január 15. 07:27, csütörtök | Belföld
Petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök
A \"brüsszeli háborús terv\" finanszírozása elleni petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök szerdán, a Facebook-oldalára feltöltött videójában.
2026. Január 14. 07:15, szerda | Belföld
A Budapest-Belgrád vasútvonal magyarországi szakaszán megkezdődött a biztosítóberendezések sötétüzeme
2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll
Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.
