Hírek
2013. Február 06. 10:43, szerda |
Bulvár
Forrás: MTI
Páratlan cipőlopás

Abszolút egyoldalú cipőlopás történt Nagy-Britanniában: a tolvaj kizárólag jobblábas lábbeliket csent el egy exeteri cipőbolt elé kiállított bemutatóállványról.
A zsákmány női cipőkből és gyerekméretű hócipőkből állt. A tolvaj nem valószínű, hogy féllábúak megrendelésére dolgozott, a rendőrség szerint feltehetően nem vette észre, hogy nem párban vannak kint a lábbelik. Páratlan cipőlopása ugyanakkor nem mondható balsikernek, hiszen kifejezetten jobboldalinak minősül.
A rendőrség kéri a tettest, hogy szolgáltassa vissza zsákmányát, elvégre a lábbelik párjuk nélkül nemigen használhatók - adta hírül a BBC hírszolgálata.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 07:42, kedd | Bulvár
Megválik különvonatától a brit királyi család
Több mint másfél évszázad után, költségtakarékossági okokból megválik különvonatától a brit királyi család.
2025. Június 30. 07:26, hétfő | Bulvár
Orbán Viktor az Axiom-4 küldetésben részt vevő Kapu Tibor magyar űrhajóssal beszélgetett
Orbán Viktor miniszterelnök videokapcsolaton keresztül beszélt az Axiom-4 küldetésben részt vevő Kapu Tibor magyar űrhajóssal vasárnap délután.
2025. Június 29. 07:57, vasárnap | Bulvár
Alföldi zebracsikó született a Szegedi Vadasparkban
Alföldi zebracsikó (Equus quagga) született a Szegedi Vadasparkban, az intézmény pályázatot hirdetett a csődör elnevezésére – közölte az állatkert honlapján szombaton.
2025. Június 28. 08:35, szombat | Bulvár
Felszentelték Magyarország első pünkösdi cigánytemplomát Mezőberényben
Felszentelték pénteken Magyarország első pünkösdi cigánytemplomát a Békés vármegyei Mezőberényben.