Hírek
2013. Május 02. 17:27, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Portik-Laborc - Az MSZP feljelenti Kósa Lajost

Az MSZP feljelenti Kósa Lajost, a Fidesz alelnökét reggeli nyilatkozata miatt - közölte Török Zsolt szóvivő csütörtökön újságírókkal.
Kósa Lajos a Kossuth Rádió 180 perc című műsorában azt mondta: "politikai bűnözők vannak a szocialisták között", és amíg ezt az MSZP nem tisztázza, nem lehet demokratikus pártnak tekinteni.
"Egy demokratikus országban nincs helye az MSZP-nek" - jelentette ki a Fidesz alelnöke, akit azzal kapcsolatban kérdeztek, hogy az M1 szerda esti Híradója egy három évvel ezelőtti rendőrségi dokumentumra hivatkozva közölte: Portik Tamás, az 1990-es évek olajszőkítési ügyleteiről ismert Energol Rt. egykori igazgatója állhatott a Kósa Lajos elleni lejárató akció mögött a 2010-es országgyűlési választások előtt.
Török Zsolt szerint Kósa Lajosnak "bíróság vagy orvos szakértői bizottság előtt kell felelnie" nyilatkozatáért. Az MSZP szóvivője azt mondta: semmi alapja annak, hogy a szocialisták akarták volna lejáratni Kósa Lajost. Portik Tamás segítségét az MSZP sohasem fogadná el - fűzte hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 18. 07:14, szerda | Belföld
Parajd - Az SZTE mérései szerint határérték alatti volt a Maros és a Tisza sókoncentrációja a hétvégén
A Szegedi Tudományegyetem (SZTE) szakembereinek mérései szerint a hazai határérték alatti volt a víz sókoncentrációja a Maros magyarországi és a Tisza szegedi szakaszán a hétvégén
2025. Június 18. 07:10, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs műveletére került sor
Az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs művelete került biztonságos szakaszba, a kormány 87 magyar és egy amerikai állampolgárt szállított haza a Közel-Keletről
2025. Június 18. 07:05, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a tét Magyarország energiaellátása
Tegnap elindult egy fontos csata Brüsszelben. A tét Magyarország energiaellátása - írta Orbán Viktor miniszterelnök keddi Facebook-bejegyzésében.
2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk
Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.