Hírek
2018. Május 20. 05:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: m1/hirado.hu
Robbanás történt a salgótarjáni üveggyárban
Egy autóüvegeket gyártó vállalkozásnál történt a robbanás szombat délelőtt Salgótarjánban. A gyárban körülbelül hatvanan tartózkodtak, amikor egy ipari kemence robbant be.
Egy körülbelül 15 négyzetméteres területen keletkezett tűz, amiért nagy erőkkel vonultak ki a helyszínre a tűzoltók. A tüzet viszonylag gyorsan eloltották.
Nagyobb probléma, hogy a kemencében veszélyes anyagot használtak fel az üveg előállításához, amely a levegőbe is kerülhetett. Emiatt a katasztrófavédelem speciális egysége is a helyszínre vonult – közölte az M1 tudósítója.
Egy fő súlyosabb égési sérülést szenvedett, további két ember jelezte, hogy egészségügyi problémáik lehetnek. Őket a helyszínen látják el a mentőautóban – tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 27. 07:48, hétfő | Belföld
Orbán Viktort fogadja XIV. Leó pápa
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes társaságában látogatást tesz a Vatikánvárosi Államban és Rómában, az Olasz Köztársaságban - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály
2025. Október 27. 07:46, hétfő | Belföld
Bakondi György szerint nő a migrációs nyomás
Nő a migrációs nyomás, tavaly ilyenkor az elfogott határsértők száma meghaladta a 9300-at, idén pedig 11 400 határsértőt fogtak el a hatóságok a magyar határon
2025. Október 27. 07:45, hétfő | Belföld
Folytatódik a változékony időjárás a héten is
2025. Október 26. 07:54, vasárnap | Belföld
Országjárásra indulnak a Digitális Polgári Körök
A Digitális Polgári Körökben már több mint 90 000-en vagyunk, közülük tízezrek csatlakoztak hozzánk a Békemeneten.
