Hírek
2011. Július 04. 14:33, hétfő |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Rosszul végződött az estéjük
Csoportos rablás miatt indított eljárást a rendőrség az ellen a társaság ellen, akik szombat este, egyikük bajai lakásán, ismeretlen tartalmú itallal kábítottak el egy embert, majd elvették mobiltelefonját, bankkártyáját és autóját i
Őrizetbe vette a rendőrség azt a két nőt és egy férfit, akik szombat este, egyikük bajai lakásán, egy vendégüket ismeretlen tartalmú itallal elkábították, majd mobiltelefonját és bankkártyáját elvették. A férfi elvette az öntudatlan ember autókulcsát is, majd a hajnali órákban összetörte a járművet egy balesetben. A rendőrség csoportosan elkövetett rablás miatt indított eljárást a 48 és 24 éves nő, valamint a 19 éves fiatalember ellen. (da)
HavariaPress
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 12. 07:42, kedd | Kék hírek
Egy dühöngő felgyújtotta az ikonikus mórágyi buszmegállót
2025. Augusztus 07. 07:58, csütörtök | Kék hírek
Őrizetbe vették a miniszterelnök megöletését tervező férfit
2025. Augusztus 05. 07:42, kedd | Kék hírek
Letartóztatta a hozzátartozóit megkéselő gönyűi fiút a bíróság
2025. Augusztus 05. 07:32, kedd | Kék hírek
Egyhetes ellenőrzési akciót indít a rendőrség
Nagyszabású, az egész országra kiterjedő rendőri akció vette kezdetét, ami egészen a hét végéig, augusztus 10-ig tart majd. Ennek keretében a rendőrség elsősorban a gyorshajtásokat ellenőrzi majd.