Városlista
2026. június 11, csütörtök - Barnabás

Hírek

2021. Szeptember 27. 16:53, hétfő | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Ruhásszekrényében gondozta a marihuánát

Ruhásszekrényében gondozta a marihuánát

Kábítószer birtoklás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytattak nyomozást a debreceni rendőrök egy marokkói férfival szemben.

A rendőröknek olyan információ jutott a tudomására, hogy egy debreceni lakásban marihuánát termeszt egy albérlő. A nyomozók 2021. április 8-án kutatást tartottak az ingatlanban. A 28 éves marokkói állampolgár szobájának több pontján is találtak kábítószergyanús zöld növényi származékokat és nagy meglepetésükre a ruhásszekrénybe egy egész tő cannabis volt beállítva – közölte a rendőrség.

A rendőrök a növényi származékokon kívül, az azok termesztéséhez szükséges műszaki eszközöket is lefoglalták, a külföldi férfit pedig előállították. Gyanúsítotti kihallgatását követően kábítószer birtoklás elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indítottak vele szemben büntetőeljárást.

A Debreceni Rendőrkapitányság a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és a keletkezett iratokat a napokban megküldte az illetékes ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 11. 13:00, csütörtök | Belföld

Vitézy Dávid: felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben

Felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben, ezen a nyáron a MÁV-nál olyan pályafelújítási program indult, amelynek célja, hogy legalább a legfontosabb, legnagyobb forgalmú vasútvonalakon csökkenjenek a lassújelek

2026. Június 11. 11:00, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: Sulyok Tamás nem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az üldözött civilek mellett

Sulyok Tamás egyszer sem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az orbáni hatalom által üldözött civilek és a jogállam mellett, de a saját pozíciója miatt minden nap külföldön panaszkodik