Hírek
2019. Szeptember 20. 09:15, péntek |
Belföld
Forrás: mti/Fotó: police.hu
Több mint 1100 tő vadkendert találtak a rendőrök Orosházán
Több mint 1100 tő vadkendert találtak a rendőrök Orosházán egy tanya mögötti területen - közölte a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság pénteken a police.hu honlapon.
A gyanú szerint kábítószert tartalmazó növények mellett a nyomozók a termesztéshez szükséges eszközöket is lefoglaltak.
A kendert kukorica között termesztették.
Az Orosházi Rendőrkapitányság az ültetvényt telepítő 47 éves orosházi férfit kábítószer birtoklása miatt őrizetbe vette. A gyanúsítottnak élettársa és két férfi is segített a növények gondozásában, ellenük is büntetőeljárást indítottak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 04. 10:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: Hamarosan kezdődik a zalaszentiváni deltavágány építése
A zalaszentiváni deltavágány és az új megálló kivitelezésével elkezdődik a közvetlen vasúti kapcsolat építése Szombathely és Zalaegerszeg között - közölte közösségi oldalán hétfőn Vitézy Dávid.
2026. Augusztus 04. 07:47, kedd | Belföld
BKK: fejlesztések kezdődnek a Nagykörút teljes megújulásáig
2026. Augusztus 04. 07:00, kedd | Belföld
Új műsorvezetőkkel és főszerkesztővel indul az M1 Híradó augusztus második felében
Új műsorvezetőkkel és főszerkesztővel indul az M1 Híradó augusztus második felében - közölte a Duna Médiaszolgáltató Zrt. Sajtó és Marketing Irodája hétfőn az MTI-vel.
