Hírek
2021. Szeptember 26. 08:20, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Tűz ütött ki egy kertai fafeldolgozó üzemben
Tűz volt vasárnap kora hajnalban egy kertai fafeldolgozó üzem területén, ahol a zsákokban tárolt fűrészpor gyulladt ki; a lángokat három vízsugárral oltották el a tűzoltók - ismertette a katasztrófavédelem.
A tűz egy csarnoképületet is veszélyeztett.
Az oltáshoz a pápai, az ajkai és a sárvári hivatásos tűzoltók vonultak ki. Az utómunkálatok során az egységek átforgatják a még izzó részeket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 04. 18:00, csütörtök | Belföld
NAK: nem szabad az utolsó pillanatra hagyni az egységes kérelmek benyújtását
A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) arra kéri a gazdálkodókat, hogy ne hagyják az utolsó pillanatra az egységes kérelmek benyújtását - közölte a NAK szerdán az MTI-vel.
2026. Június 04. 14:00, csütörtök | Belföld
OECD: 1,6 százalékos lehet az idei magyar bővülés
Az OECD legfrissebb előrejelzésben 1,6 százalékos magyar gazdasági növekedéssel számol az idei évre a tavalyi 0,5 százalék után. A jelentés összeállítói a tavalyi 3,4 százalékot követően 2,8 százalék globális bővülést várnak.
2026. Június 04. 10:00, csütörtök | Belföld
Macron: új korszak kezdődött Magyarországon
A Magyar-kormány megválasztásával új korszak kezdődött Magyarországon és Európa számára is új korszak kezdődött Magyarországgal
2026. Június 04. 08:30, csütörtök | Belföld
Pulics Gergely: Én és a Kopóm!
Gyermekkori szerelemből életforma – Pulics Gergely sorai
