Városlista
2026. február 1, vasárnap - Ignác

Hírek

2012. Október 02. 10:41, kedd | Belföld
Forrás: MTI

Ötven méteres körben lezárták az M0-son történt baleset helyszínét

Ötven méteres körben lezárták az M0-son történt baleset helyszínét

Ötven méter sugarú körben lezárták az M0-son történt baleset helyszínét kedd délelőtt; az első információkkal ellentétben a veszélyes anyagokat szállító utánfutós teherautó nem borult fel, de rakománya megsérült - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.

A baleset az M0-s 24-es kilométerénél történt, a teherautó két autóval ütközött össze - mondta el Kisdi Máté.
A teherautó többféle veszélyes anyagot szállított; a kamion alatt észleltek kisebb szivárgást. Az anyagok azonosítását megkezdték a speciális védőruhába öltözött szakemberek.
Az M0-s lezárása miatt az M5-ös autópálya felé az 51-es útnál leterelik a forgalmat, az M5-ösről pedig nem lehet felhajtani az M0-sra az M1-es autópálya felé Mindkét irányban jelentős a torlódás - olvasható az autopalya.hu oldalon.

Címkék: Baleset-közút

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 01. 08:31, vasárnap | Belföld

Csézy is csatlakozott a Tiszához

Hatalmas örömmel jelentem be, hogy Csézy lesz a TISZA képviselőjelöltje a mezőkövesdi központú Borsod-Abaúj-Zemplén megyei 7-es választókerületben - írta ki Facebook-oldalára Magyar Péter.

2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld

Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket

- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.

2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: a magyar kormány elfogadhatatlannak tartja a kollektív bűnösség elvét

Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.

2026. Január 31. 10:40, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: az Audi győri gyára folyamatosan növeli a termelését

Az Audi győri gyára nagyon sikeres, folyamatosan növeli a termelését, és idén új elektromos motortípus gyártását is megkezdik - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a tárca közlése szerint pénteken Budapesten.