Városlista
2025. október 9, csütörtök - Dénes

Hírek

2017. November 10. 10:07, péntek | Belföld
Forrás: mti

Újabb áruházlánc nyit diszkont benzinkutakat

Újabb áruházlánc nyit diszkont benzinkutakat

Diszkont automata üzemanyagtöltő állomásokat nyit több magyarországi áruházának parkolójában az Aldi Magyarország az OMV Hungáriával partnerségben.

Az első három benzinkút Sopronban, Budaörsön, és Szigetszentmiklóson nyílik az év utolsó negyedévében - közölte az áruházlánc a honlapján pénteken.

Mint írták, ez a negyedik fejlesztés lesz ebben az évben: a diszkontlánc januárban Magyarországon elsőként teljes hazai üzlethálózatával és a biatorbágyi logisztikai központjával zöldáramra állt át, a nyár folyamán öt ideiglenes üzletet nyitott a legnépszerűbb zenei fesztiválokon és a vizes-vb két helyszínén, szeptembertől pedig Aldi Utazás márkanév alatt online foglalható utazásokat, szállásokat és repülőjegyet kínálnak.

Az Aldi benzinkutaknál a vásárlók legfeljebb 3,5 tonna megengedett össztömegű gépjárművekkel tankolhatnak, és kizárólag üzemanyagot vásárolhatnak - így például az autóápolási termékek továbbra is az üzletekben érhetők el -, a gyorsaságról pedig az egyszerű bank- és hitelkártyás, illetve készpénzes fizetési lehetőség gondoskodik. A diszkont benzinkutak az áruházak nyitva tartási idején kívül is, 0-24 órában lehetővé teszik az üzemanyag-vásárlást.

A kínálatban kétféle üzemanyag szerepel, MSZ EN 590 szabvány szerinti gázolaj és MSZ EN 228 szabvány szerinti 95-ös oktánszámú benzin.

Az Aldi Magyarország Élelmiszer Bt. 2008-ban nyitotta meg hálózatának első áruházát Magyarországon, jelenleg közel 2600 magyar munkavállalót foglalkoztat és 126 áruházból álló országos hálózattá bővült.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 09. 14:39, csütörtök | Belföld

Mikor költözhetünk majd az űrbe? És egyáltalán mi értelme volna?

- Indul a 6. MVM Future talk Amit látunk, elérhetjük - ez a hozzáállás mozgatja az űrkutatást is. Közel hetven éve dolgoznak a szakértők azon, hogy egy napon meghódíthassunk más bolygókat. Az asztronautika akár az emberiség fennmaradá

2025. Október 09. 07:40, csütörtök | Belföld

Mol: konstruktív megbeszélés folyt a kőolajszállító Janaf vezetőivel

2025. Október 09. 07:37, csütörtök | Belföld

Máltai szeretetszolgálat: 27 bérlakás létesül felzárkózó településeken Baranyában

Baranyában 27 bérlakás létesül a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Felzárkózó települések (Fete) programjának részeként - közölte a szervezet szerdán az MTI-vel.

2025. Október 08. 07:43, szerda | Belföld

Gál Kinga: az Európai Bizottságnak mennie kell!