Városlista
2025. szeptember 28, vasárnap - Vencel

Hírek

2023. Január 14. 16:25, szombat | Belföld
Forrás: Police.hu

Újbudai késelés: kollégáik meglátogatták a sérült rendőröket

Újbudai késelés: kollégáik meglátogatták a sérült rendőröket

Hosszú gyógyulási folyamat vár a sérült egyenruhásokra, de egyikük már otthonában lábadozhat.

Látogatás címen tett ki videót Facebook oldalára a BRFK arról a két rendőrről, akik kórházba kerültek az újbudai késelés után. 29 éves társukat, Baumann Pétert szívtájékon érte a szúrás, ő olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy már nem lehetett megmenteni az életét.

Dobos László törzszászlós szolgálatirányító parancsnokot otthon látogatták meg kollégái, őt már kiengedték a kórházból. Otthon felesége és másfél éves kisfia társaságában gyógyul. Kállai László főtörzszászlóst, körzeti megbízottat még kórházban ápolják, de reményeik szerint már ma délelőtt hazamehet, hogy családja körében lábadozzon.

A BRFK bejegyzését azzal zárja: Hosszú gyógyulási folyamat van előttük, de mi VISSZAVÁRJUK őket!

Címkék: rendőrgyilkosság

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 27. 09:42, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: a BMW debreceni gyárának megnyitása óriási lökést fog adni a magyar autóiparnak

A BMW debreceni gyárának megnyitása hatalmas lökést fog adni az autóiparnak, s ezzel a teljes magyar ipari teljesítménynek, ráadásul több más hasonló nagyberuházás is rövidesen termőre fordul

2025. Szeptember 27. 09:39, szombat | Belföld

A horvát kormány elutasítja, hogy nyerészkedne a Magyarországra szállított kőolajon

A horvátok szerint tudják garantálni Magyarország és Szlovákia olajszükségleteit.

2025. Szeptember 27. 09:36, szombat | Belföld

HM: nem volt magyar katonai drón ukrán területen

Nem igaz Volodimir Zelenszkij ukrán elnök állítása, miszerint magyar katonai drón volt ukrán területen - közölte a Honvédelmi Minisztérium pénteken az MTI-vel.

2025. Szeptember 27. 09:33, szombat | Belföld

Navracsics Tibor: ne csak üdülőhelyként gondoljunk a Balatonra

A régióban élők számára fontos, hogy ne csak üdülőhelyként gondoljunk a Balatonra