Hírek
2020. Augusztus 06. 15:05, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Újra vádat emeltek a korábban kokainnal kereskedő asztalitenisz-edző ellen

Ismét kábítószer-kereskedelem miatt emelt vádat a Fővárosi Főügyészség egy 46 éves férfi ellen, aki korábban, asztalitenisz-edzőként, kokain értékesített és emiatt el is ítélték
- tájékoztatta a fővárosi főügyészhelyettes csütörtökön az MTI-t.
Fürcht Pál közleményében azt írta: a vádhatóság letöltendő fegyházbüntetés kiszabását indítványozza a korábban kokainértékesítés miatt elítélt, a szabadságvesztésből feltételes kedvezménnyel szabaduló férfire, aki ismét kábítószerrel kereskedett ismerősei körében.
A Nemzeti Védelmi Szolgálat adatai alapján a Budapesti Rendőr-főkapitányság a XIV. kerületben rajtaütött a férfin és elfogta. Otthonában kábítószert, az adagoláshoz használt tasakokat, digitális mérlegeket, valamint az értékesítésből származó pénzt foglaltak le.
A férfi ellen különös visszaesőként, jelentős mennyiségű kábítószer kereskedelmének bűntette miatt nyújtott be vádiratot az ügyészség a Fővárosi Törvényszékre - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 20. 07:35, péntek | Belföld
Agrometeorológia: egyre súlyosabb a mezőgazdasági aszály
Egyre súlyosabb a mezőgazdasági aszály az országban és a következő 8-10 napban sem várható számottevő csapadék; egyre inkább felsejlik a 2022-es történelmi aszály rémképe
2025. Június 20. 07:33, péntek | Belföld
Nyár közepéig 131 új Credobus érkezik a MÁV Személyszállítási Zrt.-hez
Nyár közepéig 131 darab új Credobus-t ad át a MÁV Személyszállítási Zrt.-nek a Kravtex-Kühne csoport. Az első járművek már forgalomba álltak a Balaton térségében
2025. Június 20. 07:32, péntek | Belföld
NGM: hat helyet javított Magyarország az IMD nemzetközi versenyképességi ranglistáján
Magyarország hat helyet előrelépve a 48. lett a svájci IMD intézet legfrissebb nemzetközi versenyképességi ranglistáján.