Városlista
2026. március 21, szombat - Benedek, Bence, Miklós

Hírek

2011. Augusztus 01. 07:25, hétfő | Belföld
Forrás: HírTV

Valaki magánemberként tartozik 267 millióval

Valaki magánemberként tartozik 267 millióval

A cégeknél csaknem 3 milliárd, a magánszemélyeknél pedig 267 millió forint a legnagyobb adóhátralék.

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal 2011 második negyedévében 155 adózónál - 110 vállalkozásnál és 45 magánszemélynél talált különlegesen nagy tartozást, az adóhiány összesen több mint 29 milliárd forint, a rárakodó bírság és késedelmi pótlék pedig további 24 milliárd forint.

 

6 cégnek van 1 milliárd forint feletti adótartozása. Az adóhatóság negyedévente teszi közzé a magánszemélyek esetében 10, vállalkozásoknál pedig 100 millió forint feletti adóhiányt felhalmozók listáját. (rá)

hírTV

Címkék: adó

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 21. 13:00, szombat | Belföld

NVI: országos informatikai próbák segítik a választás előkészítését

Valamennyi helyi választási iroda bevonásával országos informatikai és igazgatási próbákat tart a Nemzeti Választási Iroda (NVI) az áprilisi országgyűlési választás előkészítése érdekében - közölte az NVI a honlapján pénteken.

2026. Március 21. 11:00, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: nem küldünk magyar katonákat a Közel-Keletre

Gulyás Gergely bizonytalan volt a kérdésben, Trump kérésére ő megfontolná a dolgot.

2026. Március 21. 10:00, szombat | Belföld

Orbán Viktor: újítsuk meg a háborúellenes szövetséget!

"Tanulni kell az elmúlt négy év tapasztalataiból arról, hogyan maradtunk ki a háborúból" - mondta Orbán.

2026. Március 20. 15:00, péntek | Belföld

NAV: félmillióan hagyják bent a kedvezményt