Városlista
2025. július 25, péntek - Kristóf, Jakab

Hírek

2017. Szeptember 24. 05:01, vasárnap | Belföld
Forrás: police.hu

Válságdíjat kértek egy ellopott kiskutyáért

Az Érdről ellopott yorkshire terrier egy nap után visszakerült gazdájához.

Feljelentés érkezett az érdi rendőrökhöz szeptember 21-én délelőtt, amely szerint a sértett yorkshire terrier fajtájú kutyáját előző nap a késő délutáni órákban egy érdi családi ház udvaráról ellopták. Az eljárás jelenlegi adatai szerint a chippel és a tulajdonos elérhetőségét tartalmazó nyakörv-bilétával ellátott kutya gazdáját egy nő a lopást követően telefonon felhívta, az eb visszavásárlásának lehetőségét felajánlva részére. Az ügy felderítését megkezdő nyomozók ezután jutottak el egy ercsi ingatlanhoz, ahol a Nina névre hallgató kutyát megtalálták és lefoglalták, majd visszaadták gazdájának.

Az Érdi Rendőrkapitányság lopás vétség elkövetésének gyanúja miatt indított nyomozásban vizsgálja az eset körülményeit.

Fotó: illusztráció

Címkék: érd, kutya, lopás, válságdíj

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 24. 07:28, csütörtök | Belföld

Kiesett autókerék okozott többszáz négyzetméteres tüzet

Kiesett autókerék okozott balesetet és háromszáz négyzetméteren tüzet a 42-es főút Berettyóújfalu és Földes közötti szakaszán, az utat teljes szélességében lezárták - közölte a katasztrófavédelem honlapján szerda délután.

2025. Július 24. 07:27, csütörtök | Belföld

Csütörtöktől a legmagasabb fokozatú hőségriasztás lép életbe

Csütörtöktől harmadfokúra emelte és szombat éjfélig meghosszabbította a jelenlegi másodfokú hőségriasztást az ország egész területére az országos tisztifőorvos.

2025. Július 23. 07:30, szerda | Belföld

Ma este hirdetik ki a felsőoktatási ponthatárokat

Szerdán este hirdetik ki a felsőoktatási ponthatárokat - mondta el Varga-Bajusz Veronika felsőoktatásért, szak- és felnőttképzésért, fiatalokért felelős államtitkár a Kossuth rádió műsorában kedden.

2025. Július 22. 07:35, kedd | Belföld

Felújítás miatt négy hétre bezár a Keleti pályaudvar

Felújítás miatt augusztus 25-től négy hétre bezár a Keleti pályaudvar - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon hétfőn közzétett videóban.