Hírek
2019. Május 20. 06:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Vonat gázolt halálra egy embert Monoron

Halálra gázolt a vonat egy embert vasárnap, a monori vasútállomásnál - tájékoztatta András Tamás, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t vasárnap.
A Mávinform közölte: a Budapest-Cegléd-Szolnok-Debrecen-Záhony vonalon 20-40 perccel hosszabb menetidőre számíthattak az utasok vasárnap délután, mert Monornál a Nyíregyházáról Budapestre tartó Hajdú Intercity elgázolt egy embert.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 23. 07:31, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország nem akarja, hogy az Európai Unió harcban álljon
Magyarország nem akarja, hogy az Európai Unió harcban álljon, ezért nem támogatja Ukrajna uniós tagságát sem - mondta Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn napirend előtt az Országgyűlésben.
2025. Szeptember 22. 07:51, hétfő | Belföld
HM: az Adaptive Hussars 2025 gyakorlat negyedik hetében is katonai csapatmozgásokra kell számítani
2025. Szeptember 22. 07:50, hétfő | Belföld
Újraindult a forgalom a Keleti pályaudvaron
2025. Szeptember 21. 08:46, vasárnap | Belföld
Nem tudták megnyitni vasárnap reggel a Keleti pályaudvart
A tervezett felújítási munkálatokat maradéktalanul elvégeztük, de a Keleti pályaudvart nem tudtuk megnyitni vasárnap reggel - közölte Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója.